A tabletem mindig gyári állapotra állítódik hogyha úrjaindítom a készüléket. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Újraindítom és egyszerűen semmire sem emlékszik.

Ja meg azt írja hogy semennyi hely sincs a belső tárhelyen,be sem érzékeli. Mítől lehet? Ma reggel kezdődött mikor bekapcsoltam a tabot.

Prestigio MultiPad 3970b DUO



2014. febr. 22. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Concorde tab 7015 ugyan ezzel a hibával vittem vissza és garanciába cserélték mert javíthatatlan volt. Meg a memória sérülésről magyaráztak valamit. De ez már vagy 2 éve volt, azóta se jött elő újra a hiba.
2014. febr. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. febr. 23. 08:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, 2 éve egy noname (azért tudni, melyiknek a nevét nem viselte), sok nyomkodás, ismerkedés közepette 1-2 nap után jöttem rá, hogy mindent felejt, órát, nyelvet, beállítást.

Újra raktam a romot, azóta jó.

Azaz: csinálj egy FACTORY resetet, talán segít, én másik romot raktam fel, vagy 3.-ra találtam el, melyikkel hajlandó menni.

A belső tárhelynél formázni kell a mediát. (wipe media, format media ha hozzáférsz.)

Lehet elég a wipe media is.

2014. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!