Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Navon Platinum 10 hez szoftver...

Navon Platinum 10 hez szoftvereket hol találok? Lehetőleg olyanokat amik kompatibilisek is vele.

Figyelt kérdés
Egy kisebb hiba miatt visszavittem garival mikor visszakaptam tökéletes volt de mikor hazaértem vele és jobban szeműgyre vettem egy csomó hibát találtam de nem tudtam időben visszavinni(lejárt a garancia) tehát reklamálni sem tudok már. Mivel egy nagyon nem rá való szoftver van rajta mára már használhatatlanná vált, ezért kéne annyira az a szoftver.
2014. febr. 23. 00:09
 1/1 Czink Attila válasza:
A kérdés jó; Nekem is "ez" a gondom. Azt mondják a hozzáértők, hogy a gyári ROM helyett egy használható Android-ot kell rátenni, és máris minden múkodni fog! Én éppen a "hogyan"-t tanulom. A gyári 4.1-gyel semmi sem kompatibilis, még a belső eszközök is időnkét "meghalnak" (nekem a zenelejátszó nem indul napok óta...)
2014. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!