Ádámka82 kérdése:

Usa verziós Sony PS3 slim konzolom van. A benne található 120gb-os hdd valahogyan bővíthető-e, avagy külső hdd-t felismer-e? Semmilyen hasznos infót nem találtam ezzel kapcsolatban.

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig net tele van vele.


1) Igen, bővíthető, 1 teráig biztosan, utána már kérdéses, de amúgy is max 9,5mm magas HDD fér a PS-be, és az 1 teránál nagyobbak már magasabbak szoktak lenni, szóval ha fel is ismerné, beleférni nem fog.

2) Felismeri a külső HDD-t

2014. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ... azért tettem fel kérdésem, mert én dugtam rá külső hdd-t és nem akarta olvasni, felismerte, de nem indított róla semmilyen tartalmat. Én úgy tudom, csak fat32ben formázott külső egység "izlik" neki, de így csak 4gb van ugye...
2014. febr. 24. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Mehet hozzá a külső hdd- is de arra nem fog engedni játékot telepíteni csak belső hdd-re
2014. febr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TaKy99 ***** válasza:

A külső Hdd-ről csak média tartalmat tudsz megnyitni (videók, fotók , zenék) (Ja, most a legális OFW-ről beszélek) Játékot telepíteni nem lehet rá.

CSak FAT32-es külső adattárat ismer fel amit 32GB felett külső (nem windowsos) programmal tudsz csak formázni. (FAT32Formater) A HDD méretkorlát 2TB illetve fájl méretkorlát 4GB.


A belső HDD-t tudod cserélni nagyobbra. 2,5", SATA, max 1TB (max 9,5mm vastag), 5400rpm, min 8Mb Chace merevlemez jó bele. (A SATA 2 és 3 visszafele kompatibilis)

A csere folyamatáról rengeteg videó található a yputub-on.

2014. febr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már bele is ugrottam a cserébe. Üdv
2014. febr. 26. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!