Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox Classic csatlakoztatható...

Bikemano kérdése:

Xbox Classic csatlakoztatható lcd monitorral?

Figyelt kérdés
Hello, van egy LG flatron monitorom, láttam néhány videot, ahol xbox classic pc monitorral volt csatlakoztatva, milyen kábelre van szükség ehez? Azt tudom hogy a 360 xboxhoz direkt ilyen csatlakozo van az eredeti dobozban.

2014. febr. 27. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szükséged lesz egy AV->Vga átalakitóra.De egyszerübb tvre kötni mert azon alapból van AV vagy Scart bemenet
2014. febr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tv-box a neve annak amit keresel.
2014. febr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, nagyon köszönöm a válaszokat!

Tvre meg azért nem kötöm mert egy ultra gagyi kis tv-vel rendelkezek ellenben van egy 19" monitorom amit semmire sem használok, ezért is tettem fel ezt a kérdést, amire hasznos válaszokat kaptam, köszönöm mégegyszer!!!

2014. febr. 28. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!