Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy régi ps1-es játékkal a...

Egy régi ps1-es játékkal a vagrant story-val szeretnék gépen játszani. Hogy lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Leszedtem a játékot és hozzá az emulátort is letöltöttem de nem működik így sem. Régen imádtam ezt a játékot és megint szeretnék vele játszani.

2014. febr. 28. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Valszeg nem jó a bios-od a emuhoz szedd le újabbat illetve epsxe-t ajánlom emunak
2014. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
pcsxr-t szedtem le, ezzel megy is de pár óra múlva kikapcsol. Örülök hogy tudok játszani, de mikor boss ölés közbe vagy éppen sokáig nem tudok menteni mert nem lehet és kilép az azért kicsit gáz. Szerintetek mit tegyek?
2014. márc. 1. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!