Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Wi-fi rádió készülékekből...

Wi-fi rádió készülékekből milyenek vannak, milyen széles a választék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy műsorban hallottam, hogy lehet kapni olyan rádiókat, amelyek gyakorlatilag teljesen úgy néznek ki mint a rádiókészülékek, de nem a levegőből veszik a rádiójeleket, hanem Wi-fi-n felkapcsolódnak az internet-re és onnan veszik az egyes rádióadók stream-eit, tehát ilyen módon szól a rádió. Ez csak meg lett említve, bővebben nem tértek ki ezekre a készülékekre.

Ez felkeltette az érdeklődésemet, mert van pár adó, amit sisteregve jön, meg egyébként is jó lenne...

Nem tudom hogy milyen kategóriák vannak ezekből a készülékekből, mit lehet tudni róluk...

Legjobb lenne, ha kézzel lehetne bővíteni az állomások listáját, amelyeket ismer...

Minden információ érdekelne ezekről a készülékekről.



2014. febr. 28. 19:30
 1/3 anonim válasza:

Mielőtt nagyon megtetszene, azt érdemes tudni róluk, hogy drágák. Gyakorlatilag egy gagyi notebookkal kiváltható.

[link]

[link]

2014. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm, megnézem őket...

Igen, lehet hogy egy rádióprogrammal amit feltelepítek, jobbban járok...

2014. febr. 28. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármilyen olcsó tablet is megfelel. Ha van valami bemenettel rendelkező hangrendszer, arra rá lehet kötni. Így egy sokkal jobban kihasználható eszközt kapsz, mint egy netrádió, ráadásul olcsóbban.
2014. márc. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!