Diababa18 kérdése:

Tablet, hogyan tudom azt beallitani h mikor pl hallgatok valami zenet a youtubon es le akarom vinni ( pl irni egy sms-t ) akkor ne allitsa le a zenet?

Figyelt kérdés
Leviszem a youtubot es leall a zene, hol tudom beallitani h ne szakitsa felbe?? Acer iconia A3 - tabletem van

2014. márc. 3. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehol. Az android lényege a multitask, azaz egyszerre több minden futtatható, ugyanakkor ezt az adott applikációnak is tudnia/támogatnia kell. Mivel erre a google youtube applikációja nem alkalmas, így ez nem beállítás függvénye. Vannak alternatív applikációk, amik a youtube videókat listázzák s le is játsszák, ezeket kell próbálgatni, hátha valamelyik tudja. Keress rá playen a youtube-ra, s nem csak a google alkalmazása lesz a találatok között.
2014. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudsz masolni egy linket,vagy a pontos nevet mondani, mert van 1000 db, mar vagy 5 ot letoltottem de semmi
2014. márc. 6. 16:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Lecccives :-)
2014. márc. 6. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, mert nem tudom konkrétan melyik alkalmas erre, s hogy egyáltalán alkalmas-e valamelyik erre. Ezért nem írtam azt, hogy van, amelyik tudja, ezért írtam azt, hogy "hátha valamelyik tudja".
2014. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:-) okok keresgelem , koszi:-)
2014. márc. 8. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!