Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Aktív vagy passzív mélynyomót...

Aktív vagy passzív mélynyomót válasszak autóba?

Figyelt kérdés
szeretnék a kocsimba egy mélynyomót, nem kell profi cucc csak valami amatőr kis teljesítményű szubcső vagy láda 100-150W teljesítménnyel. ilyen igényekkel mi az ajánlott? aktív vagy passzív berendezés?

2014. márc. 4. 12:36
 1/2 Wadmalac ***** válasza:

Hogy aktív vagy külön veszel erősítőt, ízlés/pénztárca kérdése. Egyesek állítása szerint a mélyládára vagy bele (aktív láda) szerelt erősítőt hazavághatja a rezgés, nekem sosem volt ilyen tapasztalatom.

Cső vagy láda, bandpass vagy reflex?

Attól függ, milyen zenét hallgatsz. Ha csak tücctücc pop-disco, még egy cső is elmehet, bár annak olyan a hangja, mint egy megrugdosott boroshordó.

A többivariációnál sokat számít, mekkora légtérbe fog dolgozni, milyen jellegű zenéhez lesz. Olvasgass utána, de felkészítlek, nem feltétlenül leszel elégedett az első megvásárolt dobozzal.

Én 4-5 csere után inkább magamnak csináltam egy reflex ládát és vagy két hétig játszottam utána a reflexcső hosszával, amíg elégedett lettem.

2014. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

dld passziv, mac subcso pl kozelebe sincs, csak ajanlani tudom az 500+ os dld t.

jo nagy kiteresu, nagy gumis 30 ast.

nem lessz gond.

2014. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!