Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Skullcandy fejhallgatókról mi...

Skullcandy fejhallgatókról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szerintem egy túlárazott agyon promózott bóvli. Vettem egyet de sajnos nagyot kellett csalódnom benne. Az előző füleseim amik abba az árkategóriába voltak, messze jobb hangzást produkáltak, ráadásul csak egy gyenge kis vacak műanyag az egész. Másnak mik a tapasztalatai?
2014. márc. 4. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ócska divatkellék magas áron, de kb csak a koponyát fizeted meg rajta, nameg a pávás dizájnt. Spanomnak is Skullcandy fülese van, már az elsőnél mondtam, hogy cserélje le... már vagy a tizediket használja (nem túlzok), mind elromlott a garancia előtt. :DD Egy jó AKG, Sennheiser, Pioneer, Audio-Technica, vagy akár egy Sony fejhallgatónak nyomába se érhet ez a márka, ha rendes hangzást vár el az ember a pénzéért.
2014. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kalap kula undorító divatmárka. Nekem az a jelmondatom, hogy "egyszer élünk szóval miért ne?". Éppen ezért kipróbáltam ezt a skullcandy márkát és... egy év után tönkrement 2 fejhallgató is :) Teljesen megkíméltem őket még takarítottam is persze óvatosan erre nem bedöglik? A razertől is éppen ezért félek. Most szemezgetek egy razer fejhallgatóval mert ugye egyszer élünk és miért ne, de félek beruházni rá mert minden jel arra mutat, hogy az is csak egy divatmárka. A lényeg, hogy a skullcandy szhar és az is marad mindörökre.
2015. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egyszer vettem ilyet 10perc használat után dobtam a fiók legaljára. Túlhúzott basszus, semmi tiszta tónus, a fejem majd szét ment min. hangerőn is. Felraktam a régi megszokott JVC met és mindjárt más.


Amúgy meg más topikokba írták itt a lényeget itt összeollózom

'Skullcandy-ről csak rosszat olvasol, persze ha normális oldalon nézel utána.

Facebook-on a 14 éves divatmajmok tényleg jókat mondanak róla, életükbe nem láttak fülhallgatót, csak ez megtetszett nekik kirakatba és megvették, de attól még nem tudják milyen a jó.

Azon kívül Kényelmetlen,szar minőségű,ritkaszarul szól,ha lemerül az elem eredetit kel hozzárendelni,kábele hamar tönre megy.érintkezési hibák és még sok más sorolni való van,

'

2017. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyanaz a véleményem, mint az előzőknek. Undorító divatmárka. Úgy '18-19 táján én is kipróbáltam, na, mondom, adok egy esélyt ennek a "koponyacukorkának" (a nagy hype idején, úgy 2012-2013 tájékán lemaradtam róla, csak a nevével ellátott matricát láttam), lássuk, hogy szól? Röviden, tömören: szarul. De komolyan. A kisboltban árult 300 ft-os fülhallgatókkal egyenértékű. Dobozhang, még a kialakítása is az a tipikus rossz fogású... szó szerint behajítottam az első kukába, hadd rohadjon meg ott. Túlárazott divattermék, ronda külső, borzalmas hangzás. Nálam egy életre leírta magát a skullcandy. Persze lehet, hogy mára már fejlődtek, fene tudja, de én soha többet nem veszek tőlük semmit. Tényleg vegyétek meg a kisboltból a 300 ft-os fülhallgatót, vagy dugjatok kavicsot a fületekbe, azzal is jobban jártok. De ha jó fülest akartok, akkor ott van a Sony, Panasonic, Pioneer, Sennheiser, AKG, stb, stb. Lehet, hogy most picit túlreagálom, de ez a véleményem. Nekem iszonyatos nagy csalódás volt.
2022. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!