Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy notebook alkatrészeinek...

Egy notebook alkatrészeinek átlagosan mennyi az üzemi hőmérsékletük?

Figyelt kérdés
Csapágyas lett a notebookom ventilátorja, jelenleg nem tom kicserélni. És azt sem tom h hűt e rendesen. Letöltöttem egy programot ami nézi a hőmérsékletet és így 50 fokosak az alkatrészek, de azt nem tom h ez jó e.

2014. márc. 6. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
50 fok teljesen normális, eddig még nem láttam normális környezeti hőmérséklet (értsd: szobahőmérséklet) mellett ennél alacsonyabbat notebooktól, pedig általában nem alsókategóriás notebookokkal van dolgom.
2014. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy volt 50 h válsághelyzetben de amikor egy programot elindították felment 78rá is; és köszi a választ
2014. márc. 7. 06:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi volt 78 fokos, ha a proci, akkor az előfordulhat. Persze ha böngészés közben 78fok az gáz, de ha valami erőforrás igényesebb progi miatt, akkor nem. Mindenesetre az is fontos, hogy mikor volt kitakarítva?
2014. márc. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon hangos volt ezért egy hete kitakarítattam de nem változott
2014. márc. 7. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!