Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezt a TV-t tervezem megvenni:w...

Ezt a TV-t tervezem megvenni:www.lg.com/hu/televiziok/lg-32LA620S-smart-3d-tv Mi a véleménytek róla? Főleg a 3d részéről!

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

A 3D-ben a passzív technológia miatt veszít a felbontásból csak 1920x540p lesz a felbontás.

Az aktív 3D-nél nincs ilyen veszteség ott marad az 1920x1080p.

Ha számít a 3D élmény akkor inkább ezt a készüléket vedd meg.


[link]


vagy ezt.


[link]

2014. márc. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt tudtam,de köszi.Inkább tapasztalatokat várok a passzív 3D-ről.
2014. márc. 9. 00:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kiváló 2D képminőséget részesítsd előnyben, ne a 3D legyen a fő szempont.
2014. márc. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha TV-t veszel, akkor szerintem nézd, hogy legyen márkája /Samsung, Philips, Panasonic, Sony, JVC, LG stb./, legyen Full HD-s, legyen rajta legalább 2-2 USB és HDMI csatlakozó, és legyen legalább 100 Hz a képfrissítés /bár valaki még ennél is magasabbat ajánl/, valamint legyen legalább 81 centis képméret /mert azért ugye mégse legyen annyira pici/, de ha 100 centi, az még jobb.


Körülbelül ennyi. A többi egy nagy baromság és felesleges dolog. Smart TV, 3D...

Bár ma már a Smart TV-kel Dunát lehetne rekeszteni, de ha van már egy Full HD-s LCD/LED tévéd, ami nem Smart, nehogy vegyél egy Smart-ot! Hozzákötöd az asztali gépedet vagy a laptopodat a meglévő TV-dhez és voilá! Máris tévén netezel! Tök felesleges egy Smart TV. Bár te döntöd el. Ugyanakkor ha a régi képcsöves TV helyett veszed, akkor lehet Smart is. Végülis annyi van már belőlük.


A 3D-nek pedig állítólag csak 130-200 centis képátlóknál van értelme. Habár - és ez az én személyes véleményem - az egész egy felesleges hülyeség. Mikor moziban nézek 3D-s filmeket, annyira megszokja a szemem a 3D-t, és annyira nem arra figyelek, hogy ez most 3D-e vagy sem, hanem akarva akaratlanul is az adott film történetére, hogy teljesen felesleges dolog. Szóval nem nyűgözött le. Még mikor 2010-ben az IMAX moziban megnéztem az Avatart. Az elején még leesett az állam, a film egyharmadától, vagy felétől pedig el is felejtettem, hogy 3D-s filmet nézek.

Szóval ha a mozi erejéből mindössze erre futja, akkor képzeld el, hogy egy jóval kisebb szobai TV mit csinál...

2014. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!