Lehet Wayteq xtab 79qci-re vibert és whatsappot telepíteni?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat. :)

2014. márc. 8. 22:05
 1/4 sajtoskifli33333 válasza:
Sajnos nem. Én is próbálkoztam. De ha lehet és csak nem jöttem én se rá akkor bocsi.... :/
2014. márc. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

OK... Épp tegnap írtam valakinek, lehet, hogy pont a kérdezőnek, hogy only wifi eszközökön is lehet a vibert használni. Én sosem használtam még, csak egyszer próbaképp, hogy tudjam mégis mi ez, amire a Z generáció ennyire rá van csavarodva.

Így hát rákerestem együttesen arra, hogy "wayteq xtab 79qci" és "viber" mire egy tesztet kaptam a 79qci-ről, ahol szintén említik, hogy vibert és whatsapp-ot nem lehet használni az eszközön s ennek oka, hogy nem 3G-s a tablet, azaz only wifi. Értem én, hogy kell egy telefon is ehhez, de attól még lehet kliens a tablet.

Van otthon egy only wifi tabletem. Telepítettem a vibert a telefonomra, bejelentkeztem, majd telepítettem a tabletre, bejelentkeztem (megadtam a telefonszámomat), a telefonomra küldött egy kódot, ezt a kódot megadtam a tableten, majd a teljes nevemet, s ugyanúgy látom a tableten a kontakt listámat s a bejelentkezett felhasználókat. Tudok írni mindenkinek.

Szóval ez még nem jelenti azt, hogy működik?

Egyébként én úgy gondolom, hogy a legtöbb embert ellehet érni akár facebook-on, akár google chat-en keresztül, sőt az én ismerőseim rendszerint skype-ra is be vannak jelentkezve telefonon keresztül is.

2014. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A WhatsApp is telefonszámos, akkor azt is rá tudom tenni?
2014. márc. 9. 12:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam, de ennyire azért ne adj a szavamra. Mondom, én nem ismerem sem a whatsapp sem a viber rendszerét. Közben kipróbáltam azt, hogy telefont kikapcsoltam, tableten kijelentkeztem, majd ismét be, s így is működik a viber. Én gyanítom, hogy a kontakt listához kellett csak telefonon bejelentkeznem, majd ezt a kód segítségével lekérte a tablet is, s innentől kezdve már nincs szükség a telefonra. Írtam havernak is, Ő értetlenül nézett már a kijelentésre is, hogy nem lehet only wifi tableten használni, azzal érvelt, hogy még PC-n is lehet használni,.

Whatsapp-ot is először telefonra telepítettem ugyanúgy, de nem ugyanazon elven működik a regisztráció, mint a vibernél. Tabletemmel elvileg nem kompatibilis, de apk downloaderrel letölhető: [link]

Telepítettem tabletre, elindult, bekérte a számot, majd a telefonomra küldött egy kódot. Elindult közben az ellenőrzés, ami sikertelen volt, ekkor lehetett kérni azt, hogy telefonon felhívnak, s adnak egy kódot, gépi hang bemondott egy 6 számjegyű kódot, ezt beírtam, ezzel már sikerült a regisztráció. Partnerlistát viszont nem lát, szóval nem az igazi! Már az elején is figyelmeztetett, hogy tableten egyelőre nem működik a whatsapp (ilyen figyelmeztetés a vibernél nem volt, s az kompatibilis volt a tabletemmel), de ettől függetlenül belehetett regisztrálni. Nekem sajnos nincsenek mentve a kapcsolataim a google fiókomhoz, mivel a whatsapp látja a google fiókhoz mentett kapcsolatokat, így nem tartom kizártnak azt, hogyha mentve van oda az összes kapcsolat, akkor azokkal már tud kapcsolatot felvenni, de ez csak feltételezés. Szóval viber megy! A témában (viber) kicsit körülnéztem elég ellentétesek a válaszok, valaki állítja, hogy megy, valaki ennek ellenkezőjét, érdekes módon aki állítja, hogy megy az próbálta is, aki állítja, hogy nem megy, az hallgat arról, hogy próbálta-e egyáltalán, sokkal inkább magyarázni akarja miért nem működhet.

2014. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!