Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tanuláshoz megéri iPadet venni?

Tanuláshoz megéri iPadet venni?

Figyelt kérdés

(Ne kezdjük, hogy semmi érteleme, stb. mert az egész iskola tabletet vesz pár évfolyamnak és ebből bizonyos kedvezményt is ad, csak segítséget szeretnék kérni, hogy melyik a jobb.)

Szóval van egy ilyen alkalmazás amivel az iskola tankönyveket képes legálisan megosztani, ami iOS-t és Androidos platformot is támogat. max. 100 ezer forint környékéig mennék el, szóval a határ kb. egy iPad Air amiben reménykedem hogy szeptemberig megy az ára 100k alá (most 116 és 150-ről indult). Volt már iOS -es készülékem, csak arra lennék kíváncsi, hogy zártsága nem okozhat akadályt ilyen téren, de már a sulinkba sokan használnak, szóval nagy baj nem lehet vele, nem hinném hogy mindenki sznob hülyegyerek.

Az androidos részről egy Samsung 3 10.1 -et néztem jónak, ami Samsung telefon mellé jó lenne.

Ebben az árszegmensben van jobb ajánlatotok?

Otthonra is használnám nem csak olvasásra természetesen, csak most jött el az ideje.



2014. márc. 9. 11:38
 1/6 anonim válasza:
Szerintem az iPad Air jobb választás lenne,mint a Samsung 3 10.1
2014. márc. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

iPad zártságával nem hiszem, hogy gond lenne, amíg nem akarod a rendszer külsejét befolyásolni, nem fogsz megkerülhetetlen akadályokba ütközni. Én is zömében tanulásra használom (prezentációk, PDF-ek), képarány miatt kerestem 9.7"-os eszközt, legtöbb készülék a piacon szélesvásznú, amely pont nem célszerű a fentiekhez.

Galaxy Note 10.1-est ugyanakkor érdemes lenne megfontolni, ceruza sok esetben hasznos lehet (bár ilyet iPad-hez is kapni).

2014. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó tanulásra, Samsung-ot meg felejtsd el, max a Pro változatok érnek valamit, a többi ipari hulladék.

10"-es Androidosok közül akkor már inkább Xperia Tablet Z2, vagy Nexus 10, de ez már kifutó modell.

2014. márc. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én gimnazistaként ipad 4-et vettem tavaly, és nálunk nincs ilyen osztályszintű kedvezményes tankönyv (ha jól tudom az ntk tankönyvcsalád). Mégis nagyon megérte és szerintem a lehető legjobb választás amit el tudtam érni. Semmi gond nincs a zártságával, csak azért jailbreak-eltem hogy tudjak kalózkodni :) Nagyon tetszik benne, hogy a neten keresek valami témát, pl az egyik kötelező olvasmányt. Akkor odanyomok a szöveg mellé, és felkínálja a lehetőséget, hogy megnyissam ibooks-ban. Semmi letöltés, konvertálás se semmi, egyszerűen megy és kész. Nekem pont erre volt szükségem.
2014. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért a Z2 150 így is.. A nexusban meg a képarány nem tetszik meg az hogy nagyon stock és időske. Akkor marad az iPad özönöm mindenkinek!
2014. márc. 9. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:

"nagyon stock"


Ez a legnagyobb előnye az egésznek, ez miatt nem szabad Androidosból csak Nexus-t venni.

Viszont a másik kettő érv jogos (bár nem tudom miért jobb a 4:3-as képarány, de ha te olyat akarsz akkor teljesen érthető, hogy nem jó a Nexus ez miatt sem).

2014. márc. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!