Mit tegyek? Miert van ez?

Figyelt kérdés
A kozelemben levo elektromos eszkozok mindig elromlanak.. A telefonom akuja 'feldagadt', vettunk egy masikat, az is. A tabletemben is valami hibat talaltak, aztan a batyam tabletjen meg lepattant valami, pedig le se ejtettem. Egy laptopot is elromlottam, fogalmam sincs hogy. Nagyon szeretem az ilyen dolgokat, es ha az a megoldas hogy ne hasznaljam oket, az nagyon szarul esne..:/ Ez miert van?

2014. márc. 9. 14:32
 1/4 anonim válasza:

Kérdezd meg Egely Györgyöt, ő jártas a hasonló témákban. Mert én nem tudom elképzelni azt hogy egy ember mondjuk telepátiával elrontson elektromos eszközöket.

Például kísérleteim közben még sosem tapasztaltam olyat, hogy egy félvezető (dióda, tranzisztor) elektromos tulajdonságait befolyásolta volna lelki állapotom vagy telepatikus akaratom. De azért érdeklődj Egelynél.

2014. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
De még azt sem mondhatom hogy elektrosztatikusan feltöltődsz és a nagyfeszültségű kisülés tenné tönkre őket. Mert számtalanszor érte ilyen elektrosztatikus feltöltődésből származó nagyfeszültség az elektronikai dolgaimat, nem szoktak elromlani. De elromolhatnak tőle. De nem úgy hogy az akku feldagad, ahogy írtad. De úgy sem hogy lepattan valami egyik készülékben.
2014. márc. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Egy kocka válasza:
Tévébe láttam már erről nem tudom mi ez de nem te vagy az egyetlen és NE GYERE A PC-M KÖZELÉBE amúgy más elektrnoikával előfordul?PL rádió hűtő stb
2014. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát egyszer felrobbant a mikró.
2014. márc. 22. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!