Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik tabletet ajánljátok...

Melyik tabletet ajánljátok 20. 000-25. 000ft körül? Esetleg 30. 000 is belefér!

Figyelt kérdés

Olyan legyen ami gyors, könnyen kezelhető, és ne a legkisebb méretű legyen lehetőleg, mondjuk az iPad-nál eggyel kisebb.


Köszi.:-)



2014. márc. 9. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyiért sajnos nem kapsz gyors, könnyen kezelhető tabletet.

gyűjts még egy kicsit kb 50k-ig. Akkor már lehet elég jókat vásárolni.


Ha csak ennyi a keret, akkor ezt válaszd: [link]

2014. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ennyiért ne vegyél! jó tanácsból mondom, nekem volt ilyen árkategóriás tabletem... arra jó hogy minél előbb megszabadulj tőle... de komolyan, inkább akkor vegyél egy telefon vagy gyűjts még :)
2014. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SylwerStone ***** válasza:

50k alatt nem szabad tabletet venni

A minimum egy Asus MeMo Pad HD 7

Vagy az Extreme Digital-nál van Refurbished(felújított) Nexus 7 48k-ért

[link]

2014. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tomlord válasza:
Ilyen árkategóriában én a myaudio-t ajánlom, és még mielőtt mindenki őrültnek hívna, le is írom miért. Most 30-ért kb. 8GB háttértár, valamilyen 2 magos proci, valószínű mali 400-as GPU meg 1GB ram mindegyikben van, viszont az árkategória következménye, hogy kb. 2-3 évnél nem is élnek tovább. Minthogy a myaudio legalább 2 év garit kínál mások 1 évével vagy garancianélküliségével szemben, ajánlott elgondolkozni rajta. Nem azt mondom, hogy szuper, én kb. 4-5 ször voltam töltőt cserélni, míg egy normálisat sikerült adniuk (Ami egy nem Budapesti lakosnak valóban nagy nehézséget jelenthet), de ilyen árkategóriában ez mondjuk várható, és hardveresen gondom nem is volt. Most így amit náluk láttam ilyen árkategóriában az mondjuk a 708QA vagy ha 3G kell akkor a 708GN.
2014. márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!