Hogyan tudnám a THome os konverterrel azt megcsinálni, hogy lehesen felvenni a VHS re?

Figyelt kérdés

tudom elalvult meg minden de nagyon jó érzés videót nézni, eszembe jutatja a gyerekkorom és nagyon szeretem a régi elektronikai dolgokat is. Viszont karácsonra kaptam egy új Samsung LED Tv-t és most kötötték be a Thome ot mely nem coax os kábelből hanem egy set top box ból hdmi vel megy a tv be( nincs coax kábel). Hogyan tudnám valahogy megcsinálni,hogy lehessen felvenni a videóra ? (vannak olyan filmek melyeket hiába veszek fel a thome os dobozzal, meg szeretném őrizni az adott filmet, mert többször meg szeretném nézni akár 2-5 év múlva is)


Tudom,hogy elalvult technologia a VHS, de mégis jobban szeretem, van egy varázsa számomra :)


Előre is köszönöm! 21/F


2014. márc. 9. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a T-Home dobozon van SCART csatlakozó, akkor össze lehet kötni a videóval.
2014. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!