Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy 99cmes tv eszrevehetoen...

Egy 99cmes tv eszrevehetoen kisebb egy 102nel?

Figyelt kérdés
Tegnap rendeltem a t-hometol egy 99cmes lg led tvt eddig meg nem is lattam ekkorat csak 102eset csak annyi erdekelne eszrsveheto az a 3cm meter vagy nem ?
2014. márc. 13. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon vehető észre, ugyanis a méret átlóban van megadva, nem szélességben.
2014. márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom ! Jelenleg egy 82cmes hyundai lcdm van (eleg fos be se lehet kapcsolni normalisan ) a lenyeg az lg jobb valasztas jo marka ?? Es meg csak annyit hogy megvoltam elegedve a 82cmel is de a 99 az mar megjobb lesz ?
2014. márc. 13. 08:59
 3/4 anonim válasza:

Attól függ.

A nagyobb méretű TV elvileg azért van, h ha nagyobb a nappali akkor ahhoz igazodjon.

Meg van a szorzószám, h ha 82 cm a tv akkor x méterről kell nézni.

Tehát ha egy 5 m2 szobába veszed akkor nem lesz jobb.

Csak az a baj h sokan ezzel is csak az eszüket játszák.

2014. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg johogy nem hoztak meg ki barmikor letudom mondani az ertelmisegi te vagy mert leirtam hogy rendeltem amit barmikor letudok mondani..
2014. márc. 13. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!