Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mostanában egyre gyakrabban...

Mostanában egyre gyakrabban jelenik meg egy Offer nevezetű ablak a laptopomon, és ilyenkor nem fagy le az egér, csak bárhova kattintok nem reagál rá, és ilyenkor újra kell indítanom a gépemet. Ez mitől van? Mit csináljak hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés
2014. márc. 13. 18:00
 1/8 Tengor ***** válasza:
Lehet, hogy reklámvírus? Használsz vírusirtót?
2014. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán..Kellene? Nem értek az ilyenhez bocsi,hogyan kell elindítani?
2014. márc. 13. 18:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen kellene használni.. és ez valószínű egy vírus, ami a gépeden van.. hasnálj comodót, az jó, és van ingyenes is belőle.
2014. márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem a gépen Smart Eset Security 5 van..az nem jó??
2014. márc. 13. 18:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a gyors segítségeket!
2014. márc. 13. 18:14
 6/8 Tengor ***** válasza:

Frissíted rendesen?

Bízd rá egy szakira, hogy csináljon rajta pár vizsgálatot!

2014. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az is jó!! Csinálj rajta vizsgálatot, teljeset ha tudsz.. töröld az előzményeket is, meg ami van a TEMP mappában is. Ha ez sem segít, akkor mélyebben van a vírus... de akkor más megoldás kell.
2014. márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na törtöltem minden előzményt,a TEMP mappám már eleve üres volt,átvizsgáltam a gépet.Váltottam Mozzilla-ról Google Chrome-ra és ez most úgy tűnik egyelőre,hogy jót tett a gépnek
2014. márc. 13. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!