Táblagépek? Vélemények?

Figyelt kérdés

Tábla gépet szeretnék vásárolni, de nem tudom, hogy melyik lenne a megfelelő.

Kb. olyan 40 és 50 ezer forintot szánok rá.

Lényeg, hogy legyen rajta wi-fi és egyetemen is tudjam használni, jegyzetelni stb.

Ebben az ár kategóriában ASUS, ACER kategóriában láttam olyan tabokat, ami még tetszik is. Vélemények, javaslatok, tapasztalatok? Válaszokat előre köszönöm.



2014. márc. 13. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Ebből már tök jót veszel. 1280 x 800-es felbontás miatt Asus Memopad 7 HD szerintem a legjobb választás, de Samsung Galaxy Tab 3 7-es (1024x768) is teljesen jó,

[link]

2014. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Samsungot felejtsd el, MemoPad HD7 tényleg jó, viszont még jobb nála a Nexus 7, 32 gigás verzió is van már 50k alatt:

[link]

2014. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :-) sokat segítettetek.
2014. márc. 14. 09:08
 4/4 anonim válasza:

Ha még nem késő, akkor én bátran ajánlom neked az Acer Iconia A1-810 (Mango) tabletet, nekem egyszerűen tökéletes már egy fél éve! Semmi fagyás, vagy hasonló nem volt még, pedig elég aktívan használom. Teljesítményben is nagyon jó, hiszen 4 magos processzor van benne (igaz, hogy kínai, de nagyon gyors), GTA San Andreas-t már végigjátszottam rajta. :)

Na, de érted, nálam egészen HIBÁTLAN!

Olvass teszteket, véleményeket, én most annyira nem részletezném, de mindenki jót ír róla!

2014. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!