Giczi Ferenc kérdése:

Mit tegyek az Xbox 360-ommal?

Figyelt kérdés
Az a baja az Xbox 360-omnak hogy nem akarja elfogadni a vezetékes internetet mert mikor be dugom az xbox-om hátuljába és egy xbox live-os karakterre akarok csatlakozni azt írja ki hogy nincs net de én tudom hogy van mert ha a gépem hátuljába bedugom a netet akkor megy a net.

#Xbox 360 #xbox 360 segítség kérés
2014. márc. 16. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy dologra tudok gondolni: bizonyos szolgáltatók fizikai cím alapján csak egy gép számára hajlandók internetet biztosítani. Gondolom, közvetlenül csatlakozol a netre, és nincs routerral megosztva.
2014. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen neted van? Ha betarcsazos akkor roouter kell..a tar nethez nem kell nekem is az van
2014. márc. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem közvetlenül csatlakozik nincs routerrel megosztva nekem eddig normálisan ment csak egyszer a haverom odaadta a profilja email-át és a jelszavát hogy bejelentkezzek és letöltsem a dead island-ot de mikor a haverom karián elkezdtem letölteni hagytam hog töltse és én elmentem mire vissza értem addigra nem volt net a box-omon.
2014. márc. 18. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Hívd az az Xbox Live support-ot nagyon rendes segítőkész csapat, (tapasztalatból mondom).


Tel:80 018590 (vezetékesről ingyenes) H-P:09-17 óráig.

2014. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom.
2014. márc. 21. 13:46
 6/7 A kérdező kommentje:
És szerinted tudni fogják hogy mi a hiba?
2014. márc. 21. 13:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Múltkor volt egy hasonló kérdés két hölgy nem tudott összehozni co-op gamet a Live-on.

Nekik is azt javasoltam hogy hívják a support-ot.

A hölgy vissza írt hogy sikerült beállítani igaz 5-6 óra kellett hozzá, de nem rázták le mint a Sony-nál tették volna, hanem segítettek amíg nem sikerült összehozni a dolgot.

Ezért is mondom mindenkinek hogy az Xbox Support-ja példa értékű lehetne más műszaki cikkeket gyártó cégeknek (kivétel a Samsung mivel ott is ilyen kaliberű a support).

2014. márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!