Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért csinálja ezt az autó...

Miért csinálja ezt az autó rádióm?

Figyelt kérdés

Most vettem egy használt Sony autó rádiót.

Minden rendben van vele. Ám ha elmentem a rádió állomásokat motor indítás után kitörlődnek és kezdhetem keresni őket.

Azt azért tudni kell, hogy ráadom a gyújtást akkor felbúg, megvárom amíg lecsekkolja a motort és csak úgy indítom el. És így a rádió gyakorlatilag 2x "kapcsol" be akkor veszik el az állomás. HA már meleg a motor és pöccre indul a kocsi megmaradnak. Ugye ilyenkor csak 1x kell bekapcsolnia.

[link]



2014. márc. 17. 21:28
 1/2 dirtboy ***** válasza:

nincs neki állandó 12voltja úgy tűnik.

nézd meg a csatlakozón hogy van e valamelyikben 12 ha a kulcs nincs a gyújtás kapcsolóban.

ha van akkor cserélni kell majd azzal a szállal amin csak akkor van 12 ha a gyújtás rá van adva.

ezeket multiméterrel kéne mérni.

2014. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ellenőrizni fogom :)
2014. márc. 17. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!