Szerintetek csak az appok hiányossága matt nem veszik nagyon a lumiákat?

Figyelt kérdés
Az emberek azt mondják hogy azért vesznek IOS-t mert stabil, akkor miért nem lummiát vesznek ha stabilitást akarnak?
2014. márc. 18. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

gyuszi ,

ki kell ,hogy ábrándítsalak :

Nagyon veszik az emberek a Lumiákat,sok elfogy belőlük,csak nálunk 3 van már a családban .

2014. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D tudom de még mindig több IOS-es telefont vesznek mint nokiát (ha jól tudom)
2014. márc. 18. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:

a windows phone miatt. az egy dolog h stabil, de mellé még okos is, borzalmasan jó az app ellátottsága. a winpho azért nem fogy mert ha mindenki azt látja h ez az app, vagy ez a játék mennyire király akkor igen kiábrándító, hogy egy viszonylag drága telefon birtokában mégsem tudod kipróbálni egyszerűen azért mert más os van rajta.

emellé a winpho ráadásul radikálisan más mint az eddig os-ek ami sokak kedvét elveszi.


nem volt még winpho -m tehát a stabilitásáról stb nem tudok nyilatkozni, de szerintem egyértelmáen az OS az ami hátráltatja a terjedését.

2014. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Előző, egyet értek.
2014. márc. 18. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!