Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan varázsolhatom vissza a...

Hogyan varázsolhatom vissza a hangerőszabályzót a tálcára?

Figyelt kérdés

Piff egyik napról a másikra elszállt, tálca\tulajdonságok\testreszabásnál is próbálkoztam, semmi. Jah XP-m van és amúgy van hang, illetve vezérlőpultból meg tudom nyitni, nem tudom mi van szegénykémmel, pedig kekszet is kikészítettem neki, meg tejet, de nem...

Segítség!:D


2009. dec. 16. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Tálca/Tulajdonságok/ott kipipálod azt hogy a nem aktív ikonok elrejtése, majd Testreszabás, és ott Alapértelmezés visszaállítása

Szerintem ennek jónak kell lenni:D

2009. dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha vezérlőpultban vagy, ott a hangok, és ott bepipálod, hogy hangot kitenni tálcára.Sztem.Megy?
2009. dec. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jobb klikk a tálca üres területén, >Tulajdonságok > Testreszabás, és ott kiválasztani a Hangerőt, jobb oldalt van egy lefele mutató nyíl, arra klikk, a lenyíló menüből kiválasztani: Mindig látszik (ha ezt szeretenéd)
2009. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hú végül a vezérlőpultban sikerült visszaállítani és a kekszet és a tejet meg én fogyasztottam el.:P

Köszönöm mindenkinek aki segíteni próbált!!!

2009. dec. 16. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!