Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Filmnézéshez mi a leginkább...

Filmnézéshez mi a leginkább ideális 5.1-es fejhallgató?

Figyelt kérdés

olvasgattam a fórumokat, de mindenhol csak a GAMER szempontok szerint foglalkoztak a fejhallgatókkal, és amikor kérdeztem, nekem nemigen tudtak ajánlani


Szempontok, elvárások:

-kizárólag filmnézésre venném, hogy ne zavarjak este másokat -> lehetőleg zárt legyen

-Örülnék, ha vezeték nélküli lenne, de vezetékes tippet is szívesen vennék.

-Circumaural legyen. Kicsi fülem és fejem van.

-Mikrofon nem kell. Ha mégis van rajta, leszedhető legyen.

-Real 5.1 vagy virtual 5.1

-Csatlakozás: USB

-Integrált hangkártyám van. ACER Aspire 5830T laptop.



2014. márc. 25. 20:53
 1/3 A kérdező kommentje:

*ami lemaradt: a keret ~20 ezer

Bár real 5.1 nemigen lesz ennyiért, igaz?

2014. márc. 25. 20:55
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Próbáld ki ezt, hogy milyen is egy virtuális 5.1 fejhallgatóval. Működik filmeknél is, csak egy sima sztereó fejhallgató kell. Többre ne számíts a virtuális fejhallgatóval sem.

2014. márc. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, majd megnézem!

Sztereó fejhallgatók közül tudnál ajánlani esetleg a fenti szempontok alapján (kivéve a csatlakozást, sztereó esetén nyilván jó a 3,5-es is)?

2014. márc. 27. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!