A youtube-ról szám. Gép mappájába letöltött Mp4 zenei videokat milyen fájl-formátummal tudom átkonvertálni, hogy CD/DVD lemezre másolva azt CD-s rádio-magó lejátszón hallgathassam?

Figyelt kérdés
Hordozható CD lejátszóban is szeretném hallgatni,ezért kellene a CD-e másolás.

#Kereskedelmi CD/DVD #fájlformátuma?
2014. márc. 26. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha mp3-ba átkonvertálod, az bőven elég lesz.

Persze a legjobb, ha megnézed hogy a lejátszód milyen fájltípusokat tud lejátszani, és kész.

2014. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A válaszod köszönöm, megnyugtató, kipróbálom. Sajnos a CD-s rádió/magnó gyári használati utasításában és a mellékelt műleírásban sincsen a kérdezett fájlformátumra utaló adat.

Üdvözlettel Gy.Attila

2014. dec. 2. 16:21
 3/3 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam.Az MP3-ba konvertált zenei anyagot (CD-n )a cd lejátszó nem ismeri föl. A Nero Burning Rom-alaudio formátimba konvertált cd lemezről kiválóan lejátsza a lemezjátszóm.A gyártó se tudta ezt megmondani, én kisérleteztem ki.

Üdvözlettel: Gyöngyösi Attila

2015. máj. 9. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!