Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPad Air 16Gb tárhelye mire elég?

IPad Air 16Gb tárhelye mire elég?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a 16 gigánál kevesebbet lehet használni, mennyit is pontosan? Netezni, játékra, tanulni venném. Kb 4-500 kép lenne rajta, (ezeknél a cloud szóba jöhet végső esetben), sok játék, néhány komoly(Asphalt,Minecraft,Dead Trigger stb.) és sok ilyen Angry Birds szintű. Lennének rajta PDF-ek is, azoknak a méretét nem tudom. Szerintetek meg lehet oldani, hogy elférjek ekkora tárhelyen, vagy vegyek a Retinás miniből 32Gb-osat? Fontos a nagy kijelző, mit javasoltok? Ti hogy álltok tárhellyel?

2014. márc. 26. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3-4 GB-ot elvesz az iOS, tehát neked maradna 12-13. Én 3 nap alatt teleraktam a 32 GB-osom felét úgy, hogy nincsen rajta sok komoly játék, nincs sok képem, egyszerre 2-3 film és néhány mp3 album van rajta. Azonban a programok rengeteg helyet tudnak foglalni. Én nem vennék 16 gigásat... Akkor már inkább retina mini 32 GB ugyanennyiért.
2014. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 32 giga kevés, mindig tele van. Az legyen a minimum, nem is értem miért adnak ki 16 gigásat, mert semmire sem elég. Egy komolyabb játék 2-2,5 gigás lehet, egy pdf kb 100 mega (hosszúságtól, képektől függ) egy album 0,5-1 giga, angry birds 100 mega, 500 kép kb 1,5-2 giga (legalábbis nekem) szóval alapból elég húzós, plusz úgyis töltenél le mindenféle vackokat még. Akkor inkább a mini retina.
2014. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem iPhone 5s-ből 16 gigás van, nagyjából ugyan azok az elvárásaim mint neked, csak nekem még 4000 képem és 500 van.:D Nekem elég ez, 4 giga szabad, és ez már nem is változik, hiszen a nem használt dolgokat törlöm.


Ha nem akarsz rajta filmet nézni, akkor elég lehet a 16 giga is. Azonban ha nem tudsz/akarsz foglalkozni azzal, hogy mennyi hely van még, esetleg rákapsz a nagyobb játékokra, filmekre, akkor lehet, hogy jobb, ha nagyobb tárhelyeset veszel.

2014. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!