Melyik számomra a legjobb fejhallgató?

Figyelt kérdés

Olyan fejhallgatót keresek, ami kialakításában nem a fülemen van rajta, hanem a fülem körül van a szivacs.

Szinte mindenfajta zenét szoktam hallgatni heavy metalon és rockon kívül, de leginkább dubstep, dnb, elektro és ezekhez hasonló szokott szólni, ezáltal jó lenne a mély, erőteljes basszus, de azért ne nyomja el a többi tartományt.

Jack dugós kellene, és max. 20000 a keret rá. Nézegettem őket, de annyi van, hogy nem tudok választani.



2014. márc. 28. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

" leginkább dubstep, dnb, elektro"

[link]

2014. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy JVC HA-S770 em van. Eszméletlen tiszta hangzást és erőteljes basszust nyújt. Azt javaslom, menj be egy Hififutár üzletbe, és ott próbáld ki. Én is ott vettem, pont egy huszas
2014. márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz az ötleteket, megnézegetem őket.
2014. márc. 28. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!