Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom összekötni a...

Hogyan tudom összekötni a házimozit a TV-vel?

Figyelt kérdés

Ha filmet akarok nézni akkor semmi gond minden tökéletesen működik, de ha szeretnék tv-t nézni rendes csatornát akkor szeretném ha a hang a házimoziról menne mert sokkal jobb a minősége és sokkal jobban is szeretem.

Hogyan tudom megoldani?

A házimozin van AUX mód de azzal nem megy :/



2014. márc. 28. 16:51
 1/5 Tengor ***** válasza:

TV hangkimenetét összekötötted a házimozi hangbemenetével? Ezt digitálisan optikai kábellel tudod megtenni v. analógon a tv fejhallgató jakc csatiját kötöd össze a házimozi (általában RCA) AUX bemenetével.

Eszközök pontos típusa?

2014. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

házimozi: Samsung HT-D450

tv: LG 32LG2100

2014. márc. 28. 20:38
 3/5 A kérdező kommentje:
HDMI kábellel van összekötve
2014. márc. 28. 20:44
 4/5 Tengor ***** válasza:

Szuper. A HDMI kábel a lejátszóból megy a TV-be. Az jól is van így, de visszafelé az nem fog működni.

Lejátszó kézikönyve: [link]


TV kézikönyve: [link]


A TV kézikönyvének 18. nyomtatott (PDF-ben 20) oldalán, a 3-as pont jelzi a digitális optikai kimenetet. A 12-es a jack analóg stereo kimenetet.

A lejátszó kézikönyvének 12. oldalán a 3-as ponthoz tartozik a digitális optikai bemenet és 5-öshöz az RCA analóg bemenet.


2 lehetőség: veszel digitális audió kábelt és ezzel kötöd össze a tv-t és a lejátszót. Ez át fogja vinni a TV-ből jövő 5.1-et is (más kérdés, hogy most még nem igazán van 5.1-es csatorna hazánkban) Link: [link]

A másik lehetőség, hogy veszel JACK-RCA kábelt, és azzal viszel át stereot. Link: [link]

2014. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Heló!

Nekem is tudnál segíteni hasonlóban?

Külső HDD ről filmezek, 5.1 hangot szeretnék kihozni a házimoziból.

TV:lg49uf68

Hang:serioux sbht5100c

Köszönöm!

2016. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!