Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptop-ot szeretnék vásárolni...

Laptop-ot szeretnék vásárolni az egyetemi éveimre. Tudnátok segíteni? Maximum 160-et költenék rá. Filmnézésre játékra használnám. Játékokból elég ha a Battlefield 3 minőségű játékok jól elfutnak rajta.

Figyelt kérdés

Egyelőre a Lenovo ThinkPad Edge E-535-öt néztem ki magamnak de erről is vegyes véleményeket találtam hogy mennyire jók játékhoz.


[link]


Bármilyen más ötletet szívesen fogadok a megadott paraméterekkel!



2014. márc. 30. 13:14
 1/1 anonim válasza:
Nekem nagyon bevált a thinkpad. Egy sl500 am volt régebben 5 évig használtam egy utángyártott akku hibája miatt szétrugta az alaplapot, szóval 5 év probléma mentes használat után én nyírtam ki mert sajnáltam 15 el többet a gyári akkura. Most egy T430 om van és bárki aki hosszabb ideig használt már thinkpadet az azt fogja mondani amit én is, hogy semmi egetverő csillivilli jóság, de amit tud azt minid tudja és azonnal. És nem mellesleg nem szoktak meghalni mint a hp asus és társai. Szóval ha van rá pénzed feltétlenül megéri.
2014. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!