Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért számol ennyi működési...

Miért számol ennyi működési időt a projektor?

Figyelt kérdés

1 napja hogy megvettem a projektort, kb 1 órát működött mikor megérkezett, azért hogy belőjük hová vetítsen, aztán este még ment 2 órát.

Erre ezt írja hogy a lámpa egyenértékű működési ideje 11 óra.



2014. ápr. 2. 07:34
 1/3 Tengor ***** válasza:
Extra fényerő v. ilyesmi nincs bekapcsolva?
2014. ápr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kontrasztot állítottam csak, a fényerő gyári beállításban is az 50-esen volt a csúszkán.

Normál módban ment majdnem végig, majd nem sokkal kikapcsolás előtt váltottam EcoMod-ra, a lámpaélettartam nyújtása miatt, de már azon is marad szerintem mert gyakorlatilag pár lumennel esett csak a fényesség a normál módhoz képest.

2014. ápr. 2. 07:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is így méri az Epson projektorom. Aztán rájöttem hogy bekapcsolásakkor plusz órákat számol a tényleges időhöz mert a gyártó úgy gondolja hogy körülbelül ennyit veszít egy egy lámpagyújtás az élettartamon. Az igazság pedig azért nem teljesen igaz így, csak ha melegen gyújtózgatjuk újra.
2017. aug. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!