Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360 meg éri-e még venni?

Xbox360 meg éri-e még venni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy Xbox360 konzolt megéri e még venni ? Illetve a grafika az élvezhető ? nekem van egy számitó gépem már vagy 9 éves de az újabb játékokat a pl assassin creed brootherhod már akadva vitte el . illetve más játékok is vagy low grafikán vagy közepesen mentek kisebb laggokkal néha . az újabbak közül meg már igazándiból semmit nem visz nagyon . Hd monitorom , tv m van . illetve tudnátok ajánlani valami megbizható új rgh s gépet megbízható embertől , boltból ?

2014. ápr. 2. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán megéri venni, mivel több mint 3400db játék van hozzá, szóval van miből válogatni.

A multi hatalmas élmény + havonta két letölthető játék, ami a Live Gold lejárta után is a tiéd marad.(így az éves Gold előfizetés 2db játék tekintetében simán megtérül pl most a Hit Man Absolution jár a Gold tagoknak a másikat még nem tudom)

2014. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha új RGH-s gépet akarsz, akkor innen ajánlom: [link]

Én itt csináltattam a sajátomat, szerintem ennél jobb helyet nem találsz.

A kérdésre válaszolva, igen megéri, főleg ha nem játszottál a pár éves játékokkal sem, nem hogy az újakkal.

2014. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!