Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meg lehetne oldani azt hogyha...

Meg lehetne oldani azt hogyha xbox 360-ra rákötök két TV-t (41' lcd,41' 3d smart lg. ) akkor lehessen úgy játszani pl COD-dal splitscreen be, hogy egyik tv-n csak az általam irányított karakter van a másikon meg az akivel éppen jáccok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy 3d tv és hogy mé nem így meg úgy állítom át. Lehet állítani dual play szemügével, csak akkor ugy laggol meg késik az iránytás hogy az idegb*szó.

2014. ápr. 6. 08:18
 1/7 FIVESTAR ***** válasza:
100%

Játszom*----> ajánlom a figyelmedbe a magyar helyesírás szabályait.

Amúgy ezt nem lehet megoldani. Hogy miért?

Mert az xbox hátulján alapból csak 1 olyan hely van, ahova be lehet dugni. És be sem tudod âllítani úgy, hogy ez működjön. Saját tapasztalat.

2014. ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 FIVESTAR ***** válasza:
Bocsi valami le maradt. Ha veszel olyan kábelt, amit bele lehet dugni egy MONITORBA, akkor meg tudjátok oldani szerintem.:)
2014. ápr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A helyeírási szótár nem kell de azért kössz.

A box hátulján van hdmi meg az a compositos izé.

2014. ápr. 6. 08:45
 4/7 FIVESTAR ***** válasza:
100%
Igen:) de a hdmi csatlakozo aljan, ami a gepbe megy, na annak az aljan van egy kis pöcök, hogy mast ne tudj bedugni, tehat maradt a monitor
2014. ápr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
óó na nm baj akkor marad a felezett képernyő. Köszi a válaszokat.
2014. ápr. 6. 08:51
 6/7 anonim ***** válasza:

ha a composit kábelnek leszeded a nagy dobozát akkor befér egyszerre a kettő de nemtudom hogy képet ad-e úgy mert én csak a hangot akartam rca-ra hozni.

a dual play miért laggol? a tv a hibás? akkor lehet garancia mert szintén lg tv-m csodásan viszi

2014. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mykika válasza:
hy! nem mostani mér a kérdés, de ugyan az lg 3d-tv már tudnak oylat hogy a split screen játékokat külön szedi egy képernyőre és a megfelelő szemüveggel csak a saját karaktereddet fogod látni
2015. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!