Havas Levente kérdése:

Windows7-et használok, de mitől van?

Figyelt kérdés
Amikor indítom a gépet, rendesen leboot-ol, meg minden...kiírja, hogy a Windows indítása, Üdvözöljük... de az asztal helyén csak egy fekete képernyő van. Se az ikonokat nem látom, se jobb klikkelni nem tudok, csak az egeret látom. Próbáltam már egy korábbi rendszerverzió visszaállításával, de az sem segített rajta! Most csökkentett módban tudom csak használni a számítógépemet..

2014. ápr. 6. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
ezen, csak egy újratelepítés segít! vszínűleg, vmely okoból bekövetkezett, rendszerfájl sérülés(ek) (túl "mélyen" történt, regisztrációs adatbázisban turkálás) lehet az oka.
2014. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az lehet az oka, hogy nem a megfelelő módon lett kikapcsolva? Mindig vagy lenyomtam hátul az elosztót, vagy kihúztam a konektorból..
2014. ápr. 6. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a kikapcsolási módszer rövid időn belül tönkreteszi a merevlemezt! Nem jó neki!
2014. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyomj egy windows+r gombot és írd be hogy „explorer” idézőjel nélkül.Ha bejön az asztal még javítható az ablak kezelő.Ez inkább az össze-vissza buherált windowsok sajátossága.Összeomlik-omlott az explorer.
2014. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezen egy Windows újratelepítés segítene szerintetek?
2014. ápr. 6. 18:12
 6/6 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem a gépet, így megoldódott a probléma! Köszönöm szépen! :)
2014. ápr. 6. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!