Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meg lehet-e valahogy javítani?...

Meg lehet-e valahogy javítani? (Hi-Fi)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy AEG MC 4406-es ami így néz ki: [link]

Mert ugyebár van amelyikben SD kártya olvasó is van,de ugyanez a neve.

És az a bajom vele, hogy USB-ről mixekből csak kb 10 percet játszik egy 60-120 perces mixből, de a 20-30 percesekkel is ezt csinálja :(

Szóval nem tudom mi a baja. Eredeti Kingson 16GB-os memóriakártyám van és azt belerakom a Kingston memóriakártya olvasóba, ami szintén eredeti :D

Belülről poros a termék mivel használtan vettem, kívülről már nagyjából meg van takarítva :)

Szóval meg lehet-e valahogy javítani, hogy szóljon 10 percnél tovább?

És 320/kps os zenék vannak a memóriakártyán szóval jó minőségben.

Esetleg adjam el és vegyek egy másik hifit?

Vagy csak egy sima portalanítás belülről és megoldódna a dolog?



2014. ápr. 7. 22:26
 1/3 Tengor ***** válasza:

A chipekre a port nem ilyen hatással van. Nincs beállítva demo v. intró mód rajta? Régi hifiken volt ilyen, hogy a szám első x idejét játszotta le és lépett a következőre.

Persze simán lehet, hogy ez ennyit tud.

2014. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A ferdeszeműek nagyon elszúrtak itt valamit, nem lehet javítani, inkább vegyél egy márkás hifit vagy mp3 lejátszót.
2014. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Minnél hamarabb kirakatitom belülről és utána eladom. Nem hinném, hogy be lenne kapcsolva habár mikor megvettem használtan és jó porosan akkor többet játszott. Csak nem mondom 100%-ra, hogy az is 320 as mp3 volt, mert. kisebb szoval 128 kbps-es mixeket nem csak 10 percig olvas.
2014. ápr. 7. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!