Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hordozható, könnyen hajtható...

Hordozható, könnyen hajtható fül-/fejhallgató 50k-ért?

Figyelt kérdés

50-60ezer Ft-ig keresek fül-/vagy fejhallgatót, amit meg lehetne hajtani egy Cowon D2+ lejátszóval. Zeneileg a komolyzenétől az elektronikus műfajokig minden szólna rajta. Főleg utcán használnám, tempós gyaloglás és bringázás mellé. Emiatt fontos lenne, hogy ne izzadjon bele könnyen a fejem. Nem szeretem a túlhangsúlyozott, torz, búgó basszusokat, és a divatos külső sem érdekel. Legfontosabb a hangminőség, utána a kényelem és a zajszigetelés.

Hangminőség miatt a fejhallgatók felé hajlok, de ha van olyan füles, ami felveszi velük a versenyt, az is érdekel.



2014. ápr. 7. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Fulhallgatobol ajanlanam a shure se215-ot es boven a koltsegveteseden belul maradsz. Ha Budapesti vagy, akkor ki is probalhatod a hangbarlang uzleteben.

Fejesbol mondanam a jo oreg sennheiser hd 25-ot, de hosszutavon nagyon nyomja a fulet. Szerintem a beyer fejesek kozott nezz szet, azokban nem csalodhatsz.

hangbarlang.hu/catalogsearch/result/?q=beyerdynamic

2014. ápr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy félig nyitott fejhallgatót vennék bringázáshoz, mert elég veszélyes teljesen kizárni a közlekedési zajokat, erre elég lenne egy AKG K403, 6000 Ft-ért, de ha ragaszkodsz a zajszigetelésre akkor van ennek egy drágább változata a Q460, 27e Ft körüli árral.
2014. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Audio Technia ATH-M50-et érdemes lenne kipróbálni, árkategóriája legjobbja.


Egyébként itt érdemesebb lenne feltenni ezt a kérdést: [link]

2014. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. A bringán nem használnám erős, városi forgalomban, csak bringaúton, és kis forgalmú vidéki utakon.

Eddig szimpatikus a Beyer T51p, és a Sennheiser Momentum On-Ear, főleg az Alcantara párnák miatt, ami szerintem kevésbé okozhat izzadást, mint a műbőr. A HD25 kényelmetlenségét on-ear típusa okozza, vagy magára a konkrét típusra jellemző? A T51p is on-ear, de állítólag kényelmes. AKG K490 NC-t hallott már valaki? Kicsit kilóg már a keretből, de ha megéri, akkor belefér. Ezekhez az iPod kompatibilis fejesekhez mindig jár hagyományos jack, vagy csak bizonyos típusokhoz?

2014. ápr. 8. 19:57
 5/5 A kérdező kommentje:
A 3. válasz betalált. A meghallgatás során egyértelművé vált, hogy az ATH-M50 az én fejesem. Hallgattam a 70ezer Ft-os Sennheiser Momentumot, ami nagyon szép, de ez kétharmad áron szerintem jelentősen jobb hangminőséget ad.
2014. ápr. 11. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!