Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 Slim 250 gb flashelt...

Xbox 360 Slim 250 gb flashelt 10 írott játékkal egy karral max mennyit kaphatok érte?

Figyelt kérdés
2010 szeptember 22.ei gyártású

2014. ápr. 9. 12:02
 1/9 Nosco ***** válasza:
Olyan 45 körül talán.
2014. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 30ropinál nem többet mivel a Live-ot nem lehet használni a játékok kb. 1Ft-ot sem érnek mivel bárki letöltheti őket a megfelelő oldalról.


Előzőnek, 55ropi egy új gép, 45ropit senki nem ad egy buherált konzolért, amire garancia + Live sincs.

2014. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ŐŐŐŐŐŐ ha frissíti a konzolt ugrik a flash(bár az írott játékok is). Amúgy 32-(nagyon max)40
2014. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

utolsó 2 nagyon elvagytok szálva..nézzétek meg hogy mennyi 250 gb os flashelt slim gépek használtan


am is már 45 be van rá vevő szal nem tom mit hablatyoltok itt a hülyeségeitekkel ha nem értetek hozzá na pusz :*

2014. ápr. 9. 23:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Hülye.aki annyiért veszi.amikor egy tizessel többért vadi újat kapok. Ha van pénz rá akkor annak a tizesnek nem kéne számítania.
2014. ápr. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, meg te vagy elszállva flash-elt szutykodtól.

Az összes létező játék kb. 90%-a hibásan jön ki, és ezt később patch-ekel orvosolják (a Skyrim-hez vagy 6 jött kb.) amit egy nem buherált konzol automatikusan kb 20másodperc alatt megtalál, és letölt a Live-ról, akkor képzeld el ezek után mennyit ér egy buherált retek konzol, megmondom, egy normális embernek SEMMIT.

2014. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jajj hadjuk már ezt a livera nem lehet flashelt boxra menni ugyan már..:D:D:D:D folyamatosan fel vagyok csatlakozva livera és ugyanugy töltem le a patcheket mint más;)
2014. ápr. 10. 19:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor barátom már lehet hogy rég "flag"-elve van a konzolod, és majd a következő ban hullámnál szia van. (mert ugyebár nem mindennap ban-olnak)
2014. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
vagynem :D
2014. ápr. 10. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!