Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nemkapcsolt be a gepem, nem...

Nemkapcsolt be a gepem, nem tudok ra windows se linuxot tenni, a kodnak a jelenteset megneztem hogy mi lehet, azt mondtak a memoria a hibas, memtestnel szornyu dolgokat latok (tobbi lent)?

Figyelt kérdés

Na szoval egyszer csak aramszunet lett,masnap(ma)nem kapcsolt be a gepem,azt hittem a windows a hibas tehat megprobaltam unistalalni,kb 4%lefagyott es valami 0x00004200 valami ilyesmi volt a hiba,rakerestem interneten es azt mondtak lehet hogy a ramok lesznek a ludasok,de nem gondoltam volna,tehat rattettem az usb re egy ubuntu telepitot es ugy akartam feltelepiteni,azis beolvasasnal befagyott,a linuxnak a telepitojeig eljutottam ahol irta hogy van valami ram tesztelo valami,ott millio hibat talalt akkor gondoltam hogy a ram hibas,laptoprol ratettem a memtest86 ot es most tart 13 percnel a teszt es150000 hibat talalt.!

Most mivan?



2014. ápr. 9. 15:02
 1/6 A kérdező kommentje:
ja es 3gb ddr2 samsung ramom van,meg 15 percnel jar maris 180000 errorom van,most mit tegyek?
2014. ápr. 9. 15:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egyesével a ram modulokat, ha szerencséd van, nem mindegyik halt meg. Egyszerre csak egy legyen bent, és úgy futtass memtesztet.
2014. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ertem,szoval akkor biztos halal a ramokra nezve,mar az lenne a szerencse ha nem 'MIND' halna meg:DDD

Na minden esetre letesztelem,meg mindig megy a memtest:36 perce megy es 201ezer error van:D

Valami kododkat ir valami 512.5 mb is ir meg 768mb es ilyeneket irt meg 612 613,meg csomo(pelda) 00022000a betuket:D

2014. ápr. 9. 15:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Vegul 52 percet hagytam a memtestnek es 320000 hibat talalt,van 1 db 1 gb ramom meg 1 2gb ramom a gb hibas az 1gb nem,jo lassu de legalabb megy,ugyis terveztem mar a ddr3 mas ramokat mivel tamogadja az alaplapom
2014. ápr. 9. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tom Benko ***** válasza:
Wow. Szép menyiség. Ram-csere lesz ez mindenképpen.
2014. ápr. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!