Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Főleg pendrive-ról nézek...

Főleg pendrive-ról nézek 1080-as videókat, de azért szeretem a smart funkciókat is. Új tv-t keresek. Sony KDL42W650 145. 000 Ft vagy Samsung UE46F6400 167. 000 Ft?

Figyelt kérdés

Sony szimpatikusabb márka, de a Samsung állítólag több formátumot kajál meg. Az energiafogyasztása is riasztóan magas a Samsungnak....


[link]



2014. ápr. 10. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A Samsung sem játszana le mindent. A Sony meg olcsóbb, a maradék pénzből vehetsz egy jó médialejátszót.
2014. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ajánlanál egy jó lejátszót? Ez a legjobb módja, hogy kihasználjam a TV nyújtotta képminőséget?
2014. ápr. 10. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Csatlakozom előttem szólóhoz...és mégsem.:)

A legszélesebb médialejátszó tudása a samsung és lg tv-knek van.Illetve a samsung 1,5 TB-ig külső merevlemezt is felismer.

A legjobb megoldás véleményem szerint is a külső médialejátszó.

Ez: [link]

nagyon jó kis jószág.A "sima" mini 15-20 ezer körül...(talán mediamarktban vettem)

2014. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!