Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SONY KV-C25 TD - hogyan kell...

SONY KV-C25 TD - hogyan kell AV-ra kapcsolni?

Figyelt kérdés

Üdv!


Kaptam egy fent említett típusú TV-t. TV-t nem nézek, de gondoltam jó lesz arra, hogy rákössem a Dreamcast-om és játsszak. Működik a TV, de nem tudom AV-ra kapcsolni, hogy a konzolom tudjam használni. A neten nem igazán találok használati útmutatót. Van hozzá egy URC22B univerzális távirányító, azzal sem sok sikert értem el.

Tudja valaki a megoldást?



2014. ápr. 13. 22:29
 1/2 A kérdező kommentje:
A távirányító jó hozzá, csak ezzel sem tudom, hogyan kell átkapcsolni.
2014. ápr. 13. 22:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen tévém, de egy tippem van: ha az előlapi csatornaváltó gombokkal lefelé lépkedsz (3, 2, 1, 0), akkor a 0 vagy az 1-es után lehet, hogy AV-re fog kapcsolni, az AV után pedig 99-re. Nálam van egy Samsung és egy Thomson tévé, mindegyiknél működik ez a megoldás.
2014. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!