Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik Digitális optikai-HDMI...

Létezik Digitális optikai-HDMI kábel?

Figyelt kérdés
Mert tudom, hogy optikai-jack van, de az csak olyan jack aljakba jó, amik "digitálisak", és optkai tulajdonságaik vannak, tehát nagyon kevás helyen használható. Optikai-HDMI-vel tudnám megoldani, csak nem tudom létezik-e:O

2014. ápr. 17. 00:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy te mit akarsz, az nem igazan derult ki. Az optikai audio az TOSlink, olyan kabelt kapsz minden jobb sarki trafikban :)


Ha valami szuperhosszu HDMI kabelt akarsz futtatni akkor termeszetesen letezik de nem olcso.


Vagy a HDMI-bol akarod "kitorni" az audiot es a videot kulon hogy TOSlink kabellel tudd bekotni az audiot? Ilyet eBay-en kapsz 30-35 dollarert, vagy egy HDMI switch ami mellesleg az audio-t is kulon kiadja (nekem ilyen van) vagy egyszeruen egy HDMI input / HDMI + TOSlink output kutyu.

2014. ápr. 17. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!