Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360-at vagy Ps3-at vegyek?

Xbox 360-at vagy Ps3-at vegyek?

Figyelt kérdés
Az érdekelne legjobban hogy ingyenes e az online ha van netem mert valami olyasmit hallottam hogy kell fizetni tagságdíjért. A GTA 5 melyiken jobb?

2014. ápr. 17. 12:56
1 2
 1/17 anonim válasza:
38%
az xbox 360-at válaszd az jobb
2014. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És az online-ért tényleg fizetni kell?
2014. ápr. 17. 13:00
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
A Live Goldért, igen. De csak ilyen havi 2000 Ft körüli összeg, szóval nem nagy pénz.
2014. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És a ps3-nál nem kell live goldért fizetni?
2014. ápr. 17. 13:29
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem. De azért ne csak ez alapján válassz.


Olvasgass utána szerintem. Pl:

[link]

2014. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 TaKy99 ***** válasza:

:) Nem, ez NEM egy elfogult és régi cikk.. á dehogy :)


A GTAV-nél igazából játékélményt tekintve nincs lényeges különbség a két konzol között. (Persze, ha csak nem vagy pixel és fps harcos)


2 kérdést tegyél fel magadnak:

1. Ha haverokkal szeretnél játszani (multizni), nekik otthon milyen gépük van. Mert akkor olyat kell venni, nincs más kérdés.

2. Milyen játékok érdekelnének még, ez főleg azokra a játékokra érvényes, amit csak egy adott konzolra adtak ki, azaz csak XBox-opn vagy csak PS-en elérhetők.


Itt a lista: [link]


[link]


Az, hogy XBox-nál fizetni kell a multiért a PS3-nál meg nem, igazából nem kérdés, mert PS-nél is bőven megéri előfizetni a PS Plus-ra (Ez hasonló, mint a Gold az XBox-nál és hasonló az ára is.)

Igaz, PS3-nál nem kötelező.

2014. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 TaKy99 ***** válasza:
Visszavonom azt a kijelentésem, hogy elfogult a linkelt cikk. Nem elfogult csak régi és ír olyanokat előnyként és hátrányként, amit már orvosoltak, vagy már nem úgy van.
2014. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igazából csak gugli első találat volt, túlzottan nem mélyedtem bele. Csak nem az volt a benyomásom, hogy a kérdezőnek menne a keresés. :))))
2014. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Háát haverjaimnak ps3-uk van. Szerintem ps3 lessz. Ajátékok amiket még szeretnék a gta 5 mellé mind 2 konzolon elérhetőek.
2014. ápr. 17. 15:49
 10/17 anonim ***** válasza:

PS3on az online játék ingyenes...


Én ps3at jobbnak tartom mint az xboxot főérv: Exkluzívok... Rakat van míg boxra van kb 5...


Xboxon régen a multiplatformos játékok jobbak voltak olyan 2011-ig... Mára már egyformák a legtöbb játék esetleg minimális eltérés

2014. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!