Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Pelso T-HD 2500 CX digitális...

Pelso T-HD 2500 CX digitális vevőegységem bekapcsolás után ASH (vagy talán RSH) szöveget írja ki az egységen! Innentől kezdve nem reagál semmire! Sokszori áramtalanítás, bekapcsolás után végül elindul! Mi lehet a baja? Mit lehetne kezdeni vele?

Figyelt kérdés

#beltéri #digitális vevőegység #t-hd 2500 cx
2014. ápr. 19. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez programfrissítés (új program feltöltése) után fordul elő, ha nem jó programot akartak rátenni, vagy rossz módszert választottak.

Ha nem így volt, akkor egyszerűen kiveszett belőle (összekócolódott a flash rom tartalma) program. Ez akkor szokott előfordulni, ha gyors egymásutánban ki-be kapcsolást szenved a gép, pl. egy rossz, bizonytalan tápcsatlakozó.

2014. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amúgy: meg kell keresni neten az eredeti ROM tartalmát, letölteni és a telepítési utasítás szerint feltenni.

Így menthető....

2014. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem volt programfrissítés Valószínűleg áramingadozás/áramtalanítás okozhatta akkor a problémát. Durva, hogy ez ellen nincs védelem belerakva! Megpróbáltam már a gyári visszaállítást, de az nem működött. Ha lenne valami link az eredetei ROM-hoz, nagyon megköszönném! :) Keresgettem, eddig nem találtam!
2014. ápr. 20. 08:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Én teljesen más, műholdas egységeket használok, azokat ismerem, már csak azért is, mert csak olyat vásárolok, amelyiknek bő támogatása van, közte akár a gyári, de inkább az "okos" romok.

Azért körülnézek, de ez számomra, bár nagyon soknak legalább a nevét ismerem, a keresgélés során találkoztam velük, de ez számomra végképp "kínai"..

Azért célzottan körülnézek. Üdv:

2014. ápr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez csak egy "nyom", de érdekes.

[link]

úgy tűnik ennél sem nagy ügy lementeni a komplett flash tartalmat (firmware+csatorna+egyéni beállítások), nézz körül fórumon, valaki lementheti, elküldi Neked (4MB).

Ha ez nem járható keresd meg a Betacom.hu-t, szerintem meg tudják oldani az újrarakást. Ma a ForgatSat-ban is árulnak, sok cuccot vettem tőlük.

2014. ápr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!