Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hangszórót lehet csinálni...

Hangszórót lehet csinálni házilag? Milyen vastag réz drótot kell használni a tekercseléshez, illetve hány tekerés szükséges? Aki ért hozzá legyen szíves segítsen nekem!

Figyelt kérdés

MONACOR sp-252c hangszóró mágnesen (350w/4OHM)


[link]


2014. ápr. 21. 10:49
 1/5 dirtboy ***** válasza:

lehet de nem olcsó mulatság és ha nem értesz hozzá nem is lesz jó.

haver 38cm es réztekercses nyomókat készít hangnyomáshoz.

kb 50ropiba van láda nélkül az elkészítése,igaz neki 300oz felett vannak rajta a mágnesek,de a kosár,a pille,a membrán anyag,ragasztó,szél,pólusvasak stb mindet össze adva drága lesz.

a hangszórónál is mindent kiszámolni,később ládát tervezni hozzá,hangolni stb.

ha ezt magadnak nem tudod megcsinálni akkor felejtős,ezt nem fogják itt kommentben megcsinálni neked.

2014. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem érdekel az esztétika nagyon! Utána olvasgattam,valaki fából csinált kosarat,a membrán belső gumiból készült,a cséve sörös dobozból.

Csak abban segíthetne nekem vki,hogy a tekercselést hogy csináljam!

2014. ápr. 21. 11:30
 3/5 dirtboy ***** válasza:

az nem esztétika,gondolom milyen jól szólhat a belső gumis szélű,sörös doboz csévés hangszóró.

ha ilyen trágya gány munkát akarsz akkor abban mégúgy sem fogsz találni segítséget,aki ért hozzá az nem adja nevét ilyen igénytelen munkához.

2014. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ebből nem tudtam meg semmit,ide mind 2 hozzászólásod felesleges volt te okos fiú
2014. ápr. 21. 19:53
 5/5 dirtboy ***** válasza:

nem felesleges csak nem jut el az agyadig,az már viszont a te bajod,én pusztán jó indulatból írtam hogy ez nem lesz jó,felejtsd el.

nem értetted meg,nem baj,nekem mindegy.

annyi fix hogy ha ezt előadod egy szakembernek szépen kinevet majd aztán elhajt a pi csába.

2014. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!