Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A TV hirtelen fekete fehér...

A TV hirtelen fekete fehér lett de a TXT és a menüje színes. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is tudom hogy van már egy ehhez hasonló kérdés, google és én is megtaláltam. De a problémám hogy a TV n a kép nem javult meg mint a másik kérdezőnél.


A helyzet a következő: csatornák fekete-fehérek, PS képe fekete-fehér szintúgy a DVD lejátszóé is, DE a TXT az színes. Igaz sötétebb egy árnyalattal mint ahogy szokott lenni, de akkor is minden színben pompázik.


Próbáltam a TV n a képkorrekciókat állítani, nem segített. Egész napra volt már kihúzva az sem segített.


Esetleg valakinek valami szakmai ötletet hogy hol lehetne keresni a problémát?


(egy 2 és féléves Orion T 2180 SL van szó)


Csatolok még 3 képet:


[link]

[link]

[link]


Előre is köszönöm válaszokat!



2014. ápr. 25. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát sztem nem hd tv ez, de nálam ugyanez volt h még a ps3 képe is színtelen volt.Kicseréltem egy hdmi kábelre és jó lett.Sztem itt is vmi kábel gond lehet.
2014. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
HDMI csatlakozó nincs a tv n de most kipróbáltam hogy minden kábelt kihúzogattam, és csak az "antenna" kábel volt bedugva. ugyan úgy fekete-fehér maradt minden, úgy a PS3-nál úgy a DVD-nél (külön-külön ezeket is kipróbáltam), de menü és a TXT ugyan úgy színes
2014. ápr. 26. 10:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hülye kérdés de nem állítottad el véletlenül a menübe?

Nekem is be lehet állítani ,hogy színes vagy fekete fehér legyen a kép ilyenkor minden fekete fehér kivéve a Teletext.

2014. máj. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!