Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Transformers hangátalakító...

Transformers hangátalakító maszk hogy kell használni?

Figyelt kérdés
most vettünk egyet de nem alakítja át a hangot...
2009. dec. 24. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
kapcsold be.1ébként az ilyennek nem szabad bedőlni,hülyeség az egész
2009. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát ezt mi a faxnak írtad ide?unatkozol?normális válaszokat várnék nem azt hogy kapcsold be meg okosításokat.nyilván nem magamnak vásároltam bár ehhez semmi közöd ha nem akarsz segíteni ne segíts
2009. dec. 24. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki ennyire idióta,annak nem tudok segiteni
2009. dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
te vagy az idiota.mit képzelsz te magadról? ez segítség?
2009. dec. 24. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen embereknek nem szoktam segíteni, de most karácsony van, ezért segítek (pedig ma is ugyanúgy elküldtem az összes idegesítő embert az anyjába).

1. Szerintem az elsőnek igaza van, kamu az egész.

De ha mégsem lenne az, elég sok az esélye, hogy van rajta egy gomb, azt meg kell nyomni, és láss csodát, működik.

Ha nincs rajta se gomb, se elemnek hely, vagy semminek sem hely, akkor kamu szar az egész.

2009. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okoskodás helyett itt meg lehet nézni olyan válaszát várnám akinek van! nem olyanét aki a levegőbe dumál meg okoskodik és osztja az észt amiből neki nincs is [link]
2009. dec. 25. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!