Mi okozhatja hogy lassú a számítógépem és lassan reagál az egér?

Figyelt kérdés

Windows 8 van a gépen.

Akármilyen játékot felrakok késik az egér meg a billentyűzet is, sokszor percekre lefagynak az ablakok és be se tudom zárni őket,és olyan játékok is akadnak amik a régi gépemen szépen futottak.

Most vettem nemrég szóval még nem telepítettem rá nagyon semmit azóta ilyen lassu mióta megvettem.


Call of Dutty 4,Grid 2, Battlefield 4 van rajta amit kipróbáltam eddig ha leveszem teljesen a grafikát az sem segít.


Processzor AMD Trinity A8 5600k 4x3600MHz FM2

Alaplap ASROCK F2A55M-HD+ FM2

Memória 4GB DDR3

Grafikus vezérlő AMD Radeon HD 7560D (APU) HM 2GB

Merevlemez 1TB

Optikai meghajtó DVD író

Hang HD audio 5.1 alaplapi

LAN Realtek RTL8111E gigabit alaplapi

Egér Trust GXT25



2014. máj. 1. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én biztos vissza vinném, új gépnek jónak kell lenni évekig, 5-7 évig legalább.
2014. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt ítja szoftveres problémákra nem szól a garancia. :/
2014. máj. 1. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem szoftver gond szerintem, ha tudod rakd újra a rendszert, ha nem jó, vidd vissza.
2014. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami vírus lehet inkább amire gondolni tudok, gyors reinstall.
2014. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy Windows 7-et, mert a Windows 8 hajlamos ilyenekre... #dirtywindows
2014. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!