Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipod touch 5g-t érdemes venni?

Ipod touch 5g-t érdemes venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy ipod touch 5g-t venni.van már egy ipad airem.Olyan telefonom van,aminek jó az akksija és a mobilnetet is meg tudom osztani,de ezt leszámítva játékra,egyébre nem alkalmas.szerintetek megérné egy ipod touch 5g-re beruházni?

Kb.meddig lesz támogatott?



2014. máj. 3. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha van egy ipadod, akkor ne iPodra ruházz be! Nem rossz, de en most fogok mellé venni Z1 Compactot.

Az iPodról:

Nagyon jó, csak amióta kijött az iOS 7 azóta gyorsabban merül, de azert igy is elég jól tartja magát. A programok nagyon jok(de gondolom ezt mar tudod), es én ezek szoktam videózni is :D na meg ottvan a SloPro, amivel mar tok jo lassította videót is tudok csinálni. Most is erről írok neked, es végső soron annyit mondok róla, hogy drága. Baromi drága. Szerintem az iPad mellé valamilyen sony telóra ruházz be. Egy ismerosomnek bevált ez a kombi :D úgy érzem nekem is befog, csak nekem iPodom lesz nem ipadom :D

2014. máj. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nem kombi akart lenni, hanem kombó xd
2014. máj. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az ipod touch 5g az nem tud slowmotiont!azt csak és kizárólag az iphone 5s tud,amit most adtam el.


iPodot szeretnék,mindenképpen,mert ha megosztom a netem,akkor van netem is,meg céleszköz,szóval inkább zenehallgatásra használnám,meg kisebb játékokra(a többire ott az iPad).


Ha csak ezekre használnám,megérné az iPod 6-ot megvárni?

2014. máj. 4. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri megvárni, és a SloProval, illetve a Slowcam -al, és a FiLMiC Pro -val tudok lehet vele 60 FPS -es videót csinálni. És ezeket utólag gépen twixtorral összedobod, nagyon fain lassítást kapsz :D

Nem olyan mint az 5S -é, de jó


Ja és ha lesz iPod 6, (márpedig szerintem lesz), akkor érdemes kivárni!

2014. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom,mert akkor az 1.vagy nagyobb kijelzős lesz.2.ha benne lesz a TouchID,akkor drágább is lesz szerintem.


iPod touch 5g az lassú?mert ha nem annyira,szóval pl.fifa14,real racinghez elég,akkor nem várom meg a 6-ot.

2014. máj. 4. 12:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ezalatt az 1 év használat alatt, tökéletesen vitt mindent! Soha nem volt rá még panaszom. Szerintem jó kis teló-tablet akármi is az :D
2014. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!