Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől van ez? (philips MCD712/...

Mitől van ez? (philips MCD712/12 micro hifi)

Figyelt kérdés

Ha olyan zene szól rajta aminek nagyobb a basszusa, és ráadom a hangerőt neki áll pattogni a hangszóró.


Nem max hangerőre gondolok, és jól is vannak a vezetékek nem érnek össze, nincsen fordítva bekötve szóval nem végfokvédelem.


30-ig lehet" fel tekerni" és ezt mindig olyan 5-9 hangerő között szokta csinálni, szóval hogy pattog a hangszóró mikor adagolom neki a hangerőt, de mondom csak nagyobb basszusnál,


Szétkaptam, jó nagy kínai fos a belseje, van benne egy kapcsoló üzemű táp tele Csing csung csüng minőségi kondenzátorokkal, meg egy főpanal hasonló dolgokkal, és be van öntve gyantával a táp és környéke.


????


Adom a zöld kezet annak aki tudna nekem ebben segíteni.


2014. máj. 3. 20:30
 1/1 A kérdező kommentje:

Nem tudom számít-e valamit, D-osztályú (digitális) erősítő van benne és ilyen végfok IC

TDA 8947j

2014. máj. 3. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!