Hogyan allithatnam be ujra ezt a tableten?

Figyelt kérdés
Tegnap a teljesen feltoltott tabletem kikapcsolt, es nem reagalt semmire. Reseteltem, mivel egyszer csinalt ilyet es akkor azt csinaltak vele, es utana sikerult bekapcsolni, de bajban vagyok a beallitasokkal. Nem tudok semmit letolteni, mert nincs eleg hely az eszkozon (sd kartyan van 3gb, belso memorian kb 90mb szabad). nem tudok mar mit letorolni, egyszeruen semmi nincsen rajta, es igy sem engedi. :/

2014. máj. 5. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Clean master esetleg? ( ha google playről nem megy akkor más oldalról (googlebe: clean master apk download)

Vagy thumbnails mappa törlése. Ha egyik se segít akkor sajnos gyári visszaállítás (MINDENT TÖRÖL!!!) Eredmény: mintha most kaptad volna :)

2014. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A gyári beállítások visszaállítását választottam, mert úgy sem volt rajta semmi, és tökéletesen működik!:) Köszönöm!
2014. máj. 5. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!