Vásároltam egy monitort, amire ps3 mat szeretnék csatlakoztatni ráköthetem a ps3 mat a monitorra?

Figyelt kérdés
A monitoron vga és dvi kimenet van.Milyen kábelt kell vennem hogy megoldható legyen a monitorra csatlakoztatás?

2014. máj. 5. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

HDMI to DVI átalakítók léteznek, szóval egy ilyen átalakító és egy HDMI kábel megoldja az egészet.

A hangot hogy fogod megoldani azt nem tudom.

2014. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! És ha a monitoron csak vga kimenet van? 22 colos lg lcd monitor,és nem tudom pontosan milyen kimenet van rajta.A hang..Van külön hangszóróm ezek nem köthetők rá ps3 ra külön?
2014. máj. 5. 15:17
 3/4 TaKy99 ***** válasza:

VGA-ra 1080p (full HD) minőségben csak HDMI to D-Sub átalakítóval tudod átvinni a jelet [link]


De mielőtt elköltesz rá 10e Ft-ot előtte győződj meg róla, hogy a monitorod támogatja a HDCP másolásvédelmi szabványt. Mert ha nem, akkor csak egy "Out Of Range" feliratot fogsz látni.


A sztereó hangot a fenti esetben az átalakítóról tudod 3,5 jack aljzattal levenni. Vagy HDMI to DVI átalakító esetén a PS3 AV MULTI kimenetéről RCA csatlakozóval. Ebben az esetben a PS3-on a Settings > Sound Settings > Audio Output Settings menüben be kell állítani, hogy az AV MULTI kimeneten megy a hang.


Illetve legjobb minőségben (7.1) a Digitális Optikai kimeneten keresztül tudod levenni a hangot, persze ehhez a hang rendszernek támogatnia kell az S/P Dif csatlakozást.

2014. máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak D-sub van rajta, akkor biztos nem támogatja a HDCP-t. Ha van DVI vagy HDMI rajta, akkor valószínű, de nem biztos.
2014. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!